Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA výrazně posiluje a získala klíčového partnera pro svůj dlouhodobý rozvoj

Pro další posílení pozice na trhu, rozvoj služeb a další dynamický růst v České republice a regionu střední a východní Evropy si RENOMIA jako klíčového partnera vybrala špičkového globálního pojišťovacího makléře, společnost Gallagher.

Tento čtvrtý největší makléř na světě se sídlem v USA, tržbami 6 miliard dolarů a více než 30 000 zaměstnanci, získá v RENOMIA minoritní (30%) podíl.

Majoritní podíl budou nadále držet stávající akcionáři a tato situace se ani v budoucnu nezmění. Zachová se tak rodinný charakter a samostatnost společnosti včetně sítě RENOMIA NETWORK.

RENOMIA bude nadále působit pod stejnou značkou. Řídit ji budou dosavadní akcionáři a management a bude pokračovat v naplňování její vize a strategie být jasným lídrem v České republice i celém regionu. Obě společnosti mají stejné hodnoty a kulturu, kterou měli možnost osobně dobře poznat díky dřívější spolupráci. Gallagher je totiž stále firmou s rodinnou tradicí a atmosférou, a i po více než 90 letech své existence je nadále řízena rodinou Gallagher. Více informací o firmě Gallagher naleznete na www.ajg.com.

Toto nové partnerství posílí dlouhodobou pozici i stabilitu a přinese nové možnosti a příležitosti. V České republice i celém regionu střední a východní Evropy jsou plánovány investice do rozvoje služeb ve všech segmentech, ať už je to pojištění firem, podnikatelů nebo individuální pojištění, finanční služby, zaměstnanecké programy a také online pojištění. Díky přístupu ke světovému know-how se bude intenzivně investovat do nových technologií, do vzdělávání, možnosti stáží, i do odstraňování zbytečné administrativy.  

RENOMIA získala unikátní pozici pro další růst, kvalitnější propojení s globálním světem, svobodu i podporu se dále rozvíjet dle plánů a představ.

Jsme členem RENOMIA NETWORK

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

International Insurance Brokers s.r.o.

Sídlo:
Havlíčkova 13, 110 00 Praha 1

IČ: 26474603

info@iib.cz
+420 222 515 510