Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

International Insurance Brokers s.r.o. je samostatným pojišťovacím zprostředkovatelem působícím na českém trhu již od roku 2001.
 
Našim klientům zajišťujeme kvalitní a spolehlivé ošetření všech pojistitelných rizik tak, aby se mohli plně věnovat rozvoji svého podnikání. Poskytujeme ucelené služby v oblasti řízení rizik, tvorby pojistných programů i jejich následné správy a zastupování při vyřizování pojistných událostí.
 
Naší specialitou je pojištění podnikání v realitním sektoru, obchodu, výroby, lehkého průmyslu a oblasti letectví. Naše služby poskytujeme i v anglickém a italském jazyce.
 
Spokojenost a důvěra klientů jsou našimi hlavními cíli a vidíme v nich základ dlouhodobé spolupráce. Našimi centrálními hodnotami jsou porozumění potřebám klienta, kompetence v oboru a kreativita a pracovitost při řešení klientových potřeb.
 
Jsme členem největší skupiny pojišťovacích zprostředkovatelů v ČR
 
Jsme členem RENOMIA NETWORK, největší tuzemské sítě pojišťovacích zprostředkovatelů, která poskytuje svým členům obchodní podporu, odborné know-how, mezinárodní služby a řadu dalších výhod. Díky tomuto členství využíváme pro své klienty pozici nejsilnějšího hráče na trhu a nabízíme jim nejvýhodnější podmínky.
 
Úzce spolupracujeme s Italsko-českou obchodní a průmyslovou komorou. Jsme členem Asociace českých pojišťovacích makléřů.

Společnost International Insurance Brokers s.r.o. je zapsaná od 29. 8. 2001 v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 84589. Společnost je registrovaná u ČNB jako samostatný zprostředkovatel dle zákona o distribuci pojištění a zajištění.

Jsme členem RENOMIA NETWORK

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

International Insurance Brokers s.r.o.

Sídlo:
Havlíčkova 13, 110 00 Praha 1

IČ: 26474603

info@iib.cz
+420 222 515 510