Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

IIB byl vybrán jako partner CAMIC v projektu věnovaném realitnímu odvětví

Společnost International Insurance Brokers (IIB), člen sítě RENOMIA NETWORK, byla vybrána jako exkluzivní partner pro zajištění pojišťovacích služeb Skupině nemovitostí Italsko-české obchodní a průmyslové komory (CAMIC).

Pojišťovací služby budou nabídnuty vlastníkům a správcům bytových domů, jež jsou členy Italsko-české komory.

„Ve výběrovém řízení jsme uspěli díky kompletní nabídce služeb. Kromě nadstandardních podmínek a optimálního pojistného krytí jsme nabídli i pokročilé poradenské služby z oblasti risk managementu či likvidace,“ uvedl Adam Neuman, jednatel IIB a člen RENOMIA NETWORK.

CAMIC, sdružující zhruba 350 italských, českých a mezinárodních firem, je neziskovou organizací založenou v Praze v roce 2001, uznanou italským a českým ministerstvem. Poskytuje služby svým členům a vytváří projekty s cílem podpořit ekonomickou a průmyslovou spolupráci mezi Itálií a Českou republikou. 

„Velice nás těší, že můžeme začít spolupráci s IIB a sítí RENOMIA NETWORK, jež budou poskytovat pojišťovací produkty GENERALI. Projekt probíhá v rámci Skupiny nemovitostí a nabídne našim členům v realitním odvětví, jež tvoří významnou část naší členské základny, služby za zvýhodněné podmínky. Jsme si jistí, že toto partnerství na vysoké úrovni s lídry na českém pojišťovacím trhu poskytne podnikatelům naší profesní sítě významnou přidanou hodnotu,“ řekl předseda komory Gianfranco Pinciroli

„Pojištění jako služba podporující podnikání členů Italsko-české obchodní a průmyslové komory je logickým krokem, který vychází z našeho přístupu nabízet pojistná řešení šitá na míru potřebám malých, středních i velkých podnikatelských subjektů. Společně s našimi obchodními partnery budujeme unikátní jednotný přístup k italským společnostem, které podnikají na realitním trhu v České republice,“ uzavírá Pavel Mencl, předseda představenstva a generální ředitel pojišťovny Generali.

Jsme členem RENOMIA NETWORK

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

International Insurance Brokers s.r.o.

Sídlo:
Havlíčkova 13, 110 00 Praha 1

IČ: 26474603

info@iib.cz
+420 222 515 510